WIFI chytrá zásuvka S26

Vaše cena:

449 Kč

371 Kč bez DPH

Kupte více a ušetříte!

Cena od 10 ks:

435 Kč / ks

Cena od 50 ks:

426 Kč / ks

Cena od 100 ks:

404 Kč / ks

ks  

Obj. číslo:

5194

Záruka:

24

 

WIFI chytrá zásuvka S26

Chytrou zásuvku Sonoff S20 stačí zapojit, připojit k domácí Wi-Fi síti a během pár vteřin můžete ovládat spotřebiče odkudkoliv na světě.

Časové spínání:

Kdekoliv potřebujete pravidelně spínat nějaký spotřebič - Sonoff S20 dává opravdu velké možnosti časování (viz níže). Podobné zásuvky jsou velmi populární například u akvaristů, kteří potřebují pravidelně spínat osvětlení, filtraci, topení a podobně. Sonoff S20 navíc umožňuje využít externích informací (například čas západu/východu slunce, předpověď počasí) a spustit/vypnout spotřebič na základě těchto údajů.

Vzdálené ovládání:

Jsou situace, kdy je vzdálené sepnutí spotřebiče téměř nutností. Například topení na chalupě. Není nic jednoduššího, než zapojit přímotop do chytré zásuvky a zapnout topení na dálku 2 hodiny před příjezdem na chalupu.

Chytré scény:

Sonoff S20 můžete zapínat skupinově (když se zapne jedna, zapnou se automaicky všechny ostatní)

Zásuvku můžete zapínat na základě hodnot (například teploty), naměřených jinými Sonoff moduly (Sonoff SC, Sonoff TH10/16). V praxi to může vypadat například takto: Sonoff TH10 naměří pokles teploty pod teplotu 17ºC a zapne topení v pokoji, zásuvka Sonoff S20 sleduje přes TH10 teplotu v pokoji a pokud ta klesne ještě níže (tžeba na 15ºC), sepne další topení.

 

Sonoff S20 také nabízí mnoho možností časování - například:

- sepni se každou hodinu na 5 minut

- sepni se každý den na 2 hodiny

- sepni se každé úterý v 6:00 a vypni se v 9:00

- sepni se, pokud se rozsvítí některé Sonoff světlo, vypínač, jiná zásuvka Sonoff S20...

- vypni se za 12 minut

- sepni se, pokud začne sněžit (přes www.ifttt.com)

- sepni se, pokud Sonoff SC naměří zhoršení kvality vzduchu v místnosti a vypni se se zlepší

 

Jako všechny Sonoff produkty, i chytrá zásuvka Sonoff S20 podporuje ovládání hlasem pomocí Google Assistant, Google Home a Amazon Alexa. Podpora Apple HomeKit se připravuje.

 

Zásuvka Sonoff S20 je vybavena bezpečnostní krytkou, která zajišťuje ochranu vašich dětí.

Zásuvka kombinuje hybridní vidlici EU typ E/F (Česká verze) a zásuvku typu F (tzv. německý typ, "Schuko"), aby bylo dosaženo maximální univerzálnosti použití v rámci Evropské unie a tím sníženy náklady na výrobu. Z pohledu bezpečnosti tato kombinace nepředstavuje žádné riziko, neboť starší kulaté zástrčky (vidlice) bez bočních kontaktů nejdou fyzicky do této zásuvky zasunout. Včechny ostatní zástrčky, které se dnes běžně se spotřebiči dodávají, budou patřičně uzemněny právě díky postranním zemnícím kontaktům

 

Napětí: 90 ~ 250V  max. 10A / 2200W

Wifi standart: 2.4GHz 802.11 b/g/n

Wifi frekvence: 2.412-2.462GHz

Typ zabezpečení: WEP/TKIP/AES/WPA-PSK/WPA2-PSK

Provozní teplota: 0ºC-40ºC

Certifikace: CE/RoHS/FCC

Hmotnost: 165 g

Rozměry: 110 x 62 x 52,5 mm

Materiál: ABS V0 Odolný vůči hoření

 

UPOZORNĚNÍ: Zásuvka po vypnutí rozpojí kontakt, který je na pravé straně. Norma ČSN 33 2000-4-46 umožňuje v pevných zásuvkách zapojení pracovního vodiče na obou stranách, nicméně je v ČR standardem zapojovat "fázi" vlevo. V takovém případě to znamená, že i po vypnutí této zásuvky bude v levé zdířce stále neodpojená fáze. Z tohoto důvodu není možné používat podobné zásuvky pro bezpečné odpojení spotřebiče. V případě jakékoliv manipulace se spotřebičem, která by mohla způsobit úraz elektickým proudem, spotřebič fyzicky odpojte ze zásuvky.

Rozměry