Jednotlačítkový vypínač osvětlení Sonoff TX2, RF WiFi Sonoff TX2

Vaše cena:

749 Kč

619 Kč bez DPH

Kupte více a ušetříte!

Cena od 10 ks:

727 Kč / ks

Cena od 50 ks:

712 Kč / ks

Cena od 100 ks:

674 Kč / ks

ks  

Obj. číslo:

5704

Záruka:

24

 

Jednotlačítkový vypínač osvětlení Sonoff TX2, RF WiFi Sonoff TX2

Dotykový / Wi-Fi / RF 433MHz vypínač osvětlení má stejné funkce jako Sonoff Touch a navíc je možné jej ovládat pomocí 433MHz klíčenky nebo bateriového bezdrátového ovladače.

Dotykový / Wi-Fi / RF 433MHz vypínač osvětlení stejné funkce jako Sonoff Touch a navíc je možné jej ovládat pomocí 433MHz klíčenky nebo bateriového bezdrátového ovladače.

 

Ideální v kombinaci s bezdrátovým, baterií napájeným RF ovladačem, který se neistaluje, ale jen přilepí na požadované místo pomocí oboustranné lepící pásky.
Díky tomuto spojení můžete ovládat jedno osvětlení z několika míst bez nutnosti složité instalace křížových vypínačů, bez nutnosti tahání nových kabelů a bez složitého plánování. Sonoff TX2 zapojíte namísto stávajícího vypínače a na jiné vhodné místo přilepíte na zeď RF ovladač.

 

Standard: EU 90-250V AC
Max. proud: 2A
Max. příkon: 500W
Barva: bílá
WiFi Standard: 802.11 b/g/n
WiFi zabezpečení: WPA-PSK/WPA2-PSK
Material: ABS V0 (odolný vůči hoření) + Dotykový panel z tvrzeného skla
Počet kanálů: 1
Rozměry: 86x86x32mm
Ovládání také pomocí RF ovladačů: Ano

 

UPOZORNĚNÍ:

Vypínače vyžadují plnohodnotné napájení = v rozvodné krabici vypínače musí být nejméně 3 vodiče (přívod fáze, fáze ke světlu a modrý pracovní střední vodič "nula"). Pokud máte v krabicích pouze dva vodiče bez "nuly"(přívod fáze a fáze ke světlu), jsou pro Vás vhodnější Jedno třítlačítkové WiFi vypínač bez "nuly" - Tuya