WIFI chytrá zásuvka TUYA

Vaše cena:

569 Kč

470 Kč bez DPH

Kupte více a ušetříte!

Cena od 10 ks:

552 Kč / ks

Cena od 50 ks:

540 Kč / ks

Cena od 100 ks:

512 Kč / ks

ks  

Obj. číslo:

5488

Záruka:

24

 

WIFI chytrá zásuvka TUYA

Chytrá WiFi zásuvka s českou specifikací je ovládaná buď lokálně tlačítkem nebo z mobilního telefonu či tabletu (Android i iOS), přes internet pomocí aplikace Tuya.

Chytrá WiFi zásuvka s českou specifikací je ovládaná buď lokálně tlačítkem nebo z mobilního telefonu či tabletu (Android i iOS), přes internet pomocí aplikace Tuya.

Wi-Fi spínače, vypínače a zásuvky jsou určeny k ovládání elektrických spotřebičů vzdáleně přes internet. Využívají cloudového prostředí Amazon Web Services (AWS) pro zabezpečené připojení do internetu a ovládání pomocí mobilní aplikace Tuya z mobilního telefonu (Android i iPhone) odkudkoliv na světě. Aplikace Tuya a služby spojené s provozem vypínačů jsou poskytovány zdarma.
Napájení je řešeno přímo z 230 V a výstupem (rovněž 230 V) lze ovládat spotřebiče do zátěže 10 A. 
Chytrou zásuvku stačí zapojit, připojit k domácí Wi-Fi síti a během pár vteřin můžete ovládat spotřebiče odkudkoliv na světě.

- časové spínání - kdekoliv potřebujete pravidelně spínat nějaký spotřebič - zásuvka dává opravdu velké možnosti časování (viz níže).

  Podobné zásuvky jsou velmi populární například u akvaristů, kteří potřebují pravidelně spínat osvětlení, filtraci, topení a podobně.

  Zásuvka navíc umožňuje využít externích informací (například čas západu/východu slunce, předpověď počasí) a spustit/vypnout

  spotřebič na základě těchto údajů.

- vzdálené ovládání - jsou situace, kdy je vzdálené sepnutí spotřebiče téměř nutností. Například topení na chalupě. Není nic

  jednoduššího, než zapojit přímotop* do chytré zásuvky a zapnout topení na dálku 2 hodiny před příjezdem na chalupu.

 

Chytré scény:

- zásuvka můžete zapínat skupinově (když se zapne jedna, zapnou se automaicky všechny ostatní)

- zásuvku můžete zapínat na základě hodnot (například teploty), naměřených jinými senzory, podporujícími platformu Tuya

 

Kromě dálkového ovládání nabízí WiFi zásuvka mnoho možností časování a porgramování ve spolupráci s ostatními spotřebiči a také pomocí platformy IFTTT.

Jako všechny naše produkty, i chytrá zásuvka podporuje ovládání hlasem pomocí Google Assistant, Google Home a Amazon Alexa. Podpora Apple HomeKit se připravuje.

 

- Zásuvka na obou stranách klasickou českou zásuvku a zástrčku se středovým zemnícím kolíkem

Zásuvka je vybavena bezpečnostní krytkou, která zajišťuje ochranu vašich dětí.    

 

Napětí: 90 ~ 250V  max. 10A / 2200W

Wifi standard: 2.4GHz 802.11 b/g/n

Wifi frekvence: 2.412-2.462GHz

Typ zabezpečení: WEP/TKIP/AES/WPA-PSK/WPA2-PSK

Provozní teplota: od 0ºC do 40ºC

Certifikace: CE/RoHS/FCC

Hmotnost: 165 g

Rozměry: 110 x 62 x 52,5 mm

Materiál: ABS V0 Odolný vůči hoření

 

UPOZORNĚNÍ:

Zásuvka po vypnutí rozpojí kontakt, který je na pravé straně. Norma ČSN 33 2000-4-46 umožňuje v pevných zásuvkách zapojení pracovního vodiče na obou stranách, nicméně je v ČR standardem zapojovat "fázi" vlevo. V takovém případě to znamená, že i po vypnutí této zásuvky bude v levé zdířce stále neodpojená fáze. Z tohoto důvodu není možné používat podobné zásuvky pro bezpečné odpojení spotřebiče. V případě jakékoliv manipulace se spotřebičem, která by mohla způsobit úraz elektickým proudem, spotřebič fyzicky odpojte ze zásuvky

Rozměry