WiFi Zásuvka s měřením spotřeby 16A - Tuya

Vaše cena:

569 Kč

470 Kč bez DPH

Kupte více a ušetříte!

Cena od 10 ks:

552 Kč / ks

Cena od 50 ks:

540 Kč / ks

Cena od 100 ks:

512 Kč / ks

ks  

Obj. číslo:

6102

Záruka:

24

 

WiFi Zásuvka s měřením spotřeby 16A - Tuya

Wi-Fi spínače, vypínače a zásuvky jsou určeny k ovládání elektrických spotřebičů vzdáleně přes internet. Využívají cloudového prostředí Amazon Web Services (AWS) pro zabezpečené připojení do internetu a ovládání pomocí mobilní aplikace Tuya z mobilního telefonu (Android i iPhone) odkudkoliv na světě. Aplikace Tuya a služby spojené s provozem vypínačů jsou poskytovány zdarma.

Napájení je řešeno přímo z 230 V a výstupem (rovněž 230 V) lze ovládat spotřebiče do zátěže 16 A. Chytrou zásuvku stačí zapojit, připojit k domácí Wi-Fi síti a během pár vteřin můžete ovládat spotřebiče odkudkoliv na světě.

 

Zásuvka umí měřit napětí a protékající proud. Z toho vypočítá příkon připojeného spotřebiče a celkovou spotřebu. Celkovou spotřebu ukládá (do cloudu) a vytváří z ní přehledný graf po dnech a měsících.

Na základě všech naměřených hodnot je možné vytvořit téměř jakoukoliv automatizaci.

 

Příklady nejčastějšího použití:

Časové spínání - kdekoliv potřebujete pravidelně spínat nějaký spotřebič - zásuvka dává opravdu velké možnosti časování (viz níže). Podobné zásuvky jsou velmi populární například u akvaristů, kteří potřebují pravidelně spínat osvětlení, filtraci, topení a podobně. Zásuvka navíc umožňuje využít externích informací (například čas západu/východu slunce, předpověď počasí) a spustit/vypnout spotřebič na základě těchto údajů.

Vzdálené ovládání - jsou situace, kdy je vzdálené sepnutí spotřebiče téměř nutností. Například topení na chalupě. Není nic jednoduššího, než zapojit přímotop* do chytré zásuvky a zapnout topení na dálku 2 hodiny před příjezdem na chalupu.

Chytré scény:

- zásuvka můžete zapínat skupinově (když se zapne jedna, zapnou se automaticky všechny ostatní)

- zásuvku se můžete zapínat na základě hodnot (například teploty), naměřených jinými senzory, podporujícími platformu Tuya

- zásuvka může upozornit nebo zapnout/vypnout jiný Tuya vypínač, klesne-li (nebo překročí) příkon spotřebiče určité watty

- zásuvka umí upozornit, pokud je více než 30 minut offline

 

Jako všechny naše produkty, i chytrá zásuvka podporuje ovládání hlasem pomocí Google Assistant, Google Home a Amazon Alexa.

Zásuvka je vybavena bezpečnostní krytkou, která zajišťuje ochranu vašich dětí.

Zásuvka kombinuje hybridní vidlici EU typ E/F a zásuvku typu FR (Česká kulatá se zemnícím kolíkem), aby bylo dosaženo maximální univerzálnosti použití v rámci Evropské unie a tím sníženy náklady na výrobu. Z pohledu bezpečnosti tato kombinace nepředstavuje žádné riziko, neboť všechny spotřebiče budou patřičně uzemněny.

Okruh, na kterém je tato zásuvka zapojena, je nutné jistit 16A jističem

 

Napětí: 90 ~ 250 V  max. 16 A / 3500 W

Doporučené dlouhodobé zatížení: 2000 W

Wifi standard: 2.4GHz 802.11 b/g/n

Wifi frekvence: 2.412-2.462GHz

Typ zabezpečení: WEP/TKIP/AES/WPA-PSK/WPA2-PSK

Provozní teplota: 0ºC-40ºC

Certifikace: CE/RoHS/FCC

Hmotnost: 100 g

Rozměry: 40 mm v průměru x 70 mm (celková délka včetně kolíků); část, která vystupuje ze zdi, 32 mm

Materiál: ABS V0 Odolný vůči hoření

UPOZORNĚNÍ: Zásuvka po vypnutí rozpojí kontakt, který je na pravé straně. Norma ČSN 33 2000-4-46 umožňuje v pevných zásuvkách zapojení pracovního vodiče na obou stranách, nicméně je v ČR standardem zapojovat "fázi" vlevo. V takovém případě to znamená, že i po vypnutí této zásuvky bude v levé zdířce stále neodpojená fáze. Z tohoto důvodu není možné používat podobné zásuvky pro bezpečné odpojení spotřebiče. V případě jakékoliv manipulace se spotřebičem, která by mohla způsobit úraz elektrickým proudem, spotřebič fyzicky odpojte ze zásuvky.